بیلبورد

 معاون فرهنگی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد از اکران ۳ هزار متر مربع بیلبورد مرتبط با دهه فجر انقلاب اسلامی در سطح شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، مهدی ابراهیمی با اشاره به فضاسازی شهر همزمان با ایام دهه فجر اظهار داشت: شعار امسال «انقلاب مردمی، مردم انقلابی» است که براساس این شعار لوگوی و طرح‌های خاصی انتخاب شده است.

وی ادامه داد: این لوگو و طرح خاص در ساختار همه‌ی بیلبوردها دیده می‌شود؛ در زمینه انقلاب مردمی بیشتر از تصاویر حضور اقشار مختلف مردمی در صحنه انقلاب در این سال‌ها استفاده شده و طرح‌های زیادی نیز با محوریت موضوع مردم انقلابی در شهر اکران شده است.

ابراهیمی افزود: بخشی از این بیلبوردها برای نخستین بار به صورت سه بعدی اکران خواهند شد؛ 38 سال حماسه حضور مردم، 38 سال اقتدار و امنیت با طرح ناو جماران، رسم تصویر مردم در راهپیمایی‌ها وغیره از جمله موضوعات این بیلبوردها هستند.

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد با بیان اینکه تصویر 14 تن از شهدای انقلاب مشهد در قاب‌های سطح شهر اکران می‌شود؛ عنوان کرد: با توجه به محدودیت قاب‌ها این تصاویر انتخاب شدند و الا می‌توانستیم تصاویر بیشتری از شهدای انقلاب مشهد را اکران کنیم.

برگزاری جشنواره فیلم فجر مشهد فرصتی ارزشمند در حوزه فرهنگ است

معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان رضوی گفت: برگزاری چهاردهمین جشنواره فیلم فجر مشهد فرصتی ارزشمند در حوزه فرهنگ است که باید از آن استفاده کرد.

سیدجواد حسینی گفت: با تولید آثار فرهنگی و برگزاری جشنواره‌های سینمایی می‌توان از شکل‌گیری بسیاری از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری کرد.

وی با بیان اینکه اجرای برنامه‌های فرهنگی و حضور مردم در آن‌ها زمینه‌ساز تعادل روانی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی می‌شود، افزود: باید از فرصت انتخاب مشهد به‌عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام برای برگزاری جشنواره‌ها و برنامه‌های ملی در حوزه سینما استفاده کرد. برای شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی باید فرهنگ‌سازی و نفوذ عمیق استراتژی انجام شود که در این زمینه سینما می‌تواند نقش بسیار موثری ایفا کند.

کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خلیل‌آباد مورد ارزیابی قرار گرفت

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان‌رضوی با اشاره به اینکه هدف بازدید از کانون‌های مساجد ارزیابی آن‌ها برای رسیدن به جمع‌بندی مناسب است، افزود: از 27 کانون شهرستان خلیل آباد به‌عمل آمد.

محمد حسین عبداللهی مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان‌رضوی گفت: به‌منظور بررسی و ارزیابی فعالیت‌ها و برنامه‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان‌رضوی کارشناسان این دبیرخانه در ادامه سلسله بازدیدهای خود از 27 کانون فرهنگی هنری مساجد شهرستان خلیل آباد بازدید و برنامه‌ها و فعالیت‌های این کانون‌ها را مورد ارزیابی قرار دادند.تماس با 118 بیلبورد

بیلبورد
وبسایت اصلی شرکت: SONIZ.CO
بیلبورد
دفتر مرکزی: 021-22050118
بیلبورد
دفتر پشتیبانی: 021-56 21 56 21
بیلبورد
مسئول رزرو : 09190 110109
بیلبورد
ایمیل: info[at]118billboard.ir
بیلبورد
دفتر مرکزی: تهران . پاسداران . نگارستان 4 . پلاک 28 . واحد 9