بیلبورد
اخبار| پایگاه کشوری بیلبورد های تبلیغاتی

 معاون فرهنگی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد از اکران ۳ هزار متر مربع بیلبورد مرتبط با دهه فجر انقلاب اسلامی در سطح شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، مهدی ابراهیمی با اشاره به فضاسازی شهر همزمان با ایام دهه فجر اظهار داشت: شعار امسال «انقلاب مردمی، مردم انقلابی» است که براساس این شعار لوگوی و طرح‌های خاصی انتخاب شده است.

فرهاد طهماسبی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا گفت: مبارزه با آسیب های اجتماعی از طلاق گرفته تا اعتیاد، فرار از خانه و... نیاز به آموزش دادن و آگاهی بخشی به جامعه هدف دارد.

این اقدام شهرداری شهر استکهلم نوعی فرهنگ سازی نسبت به تاثیر خرب دود سیگار بر روی افراد غیر سیگاری است.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبزشهری شهرداری یاسوج از آغاز کار جمع آوری تابلوهای غیرمجاز برای نخستین باردراین شهرخبر داد .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد دکترفرشاد صادقی روز چهارشنبه در حاشیه جمع آوری پنج بیلبورد غیرمتعارف درمعابراصلی یاسوج افزود:

مشهد- ایرنا- رئیس اداره تبلیغات سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد گفت : 60 بیلبورد تبلیغاتی با موضوع حماسه 9 دی در مناطق مختلف شهری آماده سازی و اکران شد.

حجت فقیه روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : در این بیلبوردها از امروز ششم دی ماه آثار منتخب گرافیستهای مشهدی مرتبط با حماسه 9 دی به نمایش درآمده است.

اینتل پهپادهایی ساخته است که با در کنار هم قرار گرفتن در آسمان و از طریق لامپ های LED که روی آن ها است واژه مشخصی را به نمایش می گذارند.

چند روزی است که سطح شهر از بیلبوردهای کمپین محیط زیست شهری با شعارهایی تحت عنوان "مدیریت مصرف آب و مسائل زیست محیطی" پر شده که تاثیرات فراگیری نیز در رسانه‌های اجتماعی داشته است.

عکسی از رهبر معظم انقلاب اسلامی با جمله‌ای در دعوت به مطالعه درباره اسلام در دو شهر بزرگ آلمان بر روی بیلبوردهای تبلیغاتی منتشر شده است.

ام بی ای نیوز: با گذر از خیابانهای شلوغ و اتوبانهای طولانی تهران به بررسی وضعیت تبلیغات محیطی اکران شده پرداختیم، بررسی صورت گرفته بر روی بیش از 1200 سازه تبلیغاتی اعم از بیلبورد، پل عابر پیاده، پل سواره رو، استرابورد و سی ال بی، نتایج جالبی را رقم زدند که در ادامه چکیده ای از آن را شرح خواهیم داد.

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر تداوم اقدامات فرهنگی درجهت استکبار ستیزی، گفت: نصب بنرو بیلبورد درسطح شهر در راستای استقامت مقابل آمریکا باید تداوم پیدا کند.

 تماس با 118 بیلبورد

بیلبورد
وبسایت اصلی شرکت: SONIZ.CO
بیلبورد
دفتر مرکزی: 021-22050118
بیلبورد
دفتر پشتیبانی: 021-56 21 56 21
بیلبورد
مسئول رزرو : 09190 110109
بیلبورد
ایمیل: info[at]118billboard.ir
بیلبورد
دفتر مرکزی: تهران . پاسداران . نگارستان 4 . پلاک 28 . واحد 9