بیلبورد

مرکز: ارومیه

جمعیت:۳،۰۸۰،۵۷۶

مساحت:۳۷٫۰۵۹ کیلومترمربع

تعداد شهرستان ها: ۱۷

چراتبلیغات محیطی/ بیلبورد /تابلو تبلیغاتی/billboard در استان آذربایجان غربی؟

استان آذربایجان غربی در شمال غربی ایران قرار دارد و از شمال به جمهوری آذربایجان و ترکیه، از مغرب به کشورهای ترکیه و عراق، از شرق به استان آذربایجان شرقی و استان زنجان و از جنوب به استان کردستان محدود است. مساحت استان برابر ۳۷٫۰۵۹ کیلومتر مربع است که سیزدهمین استان بزرگ کشور محسوب می‌شود و ۲٫۲۵ درصد مساحت کل کشور را تشکیل می‌دهد. جمعیت استان آذربایجان غربی طبق سرشماری سال ۱۳۸۵ - ۲٫۸۷۳٫۴۵۹ نفر می‌باشد که ۴٫۰۸ درصد جمعیت کل کشور را در خود جای داده‌است و از این لحاظ هشتمین استان پرجمعیت کشور به شمار می‌آید.

استان آذربایجان غربی یکی از مناطق کوهستانی کشور است و توپوگرافی متنوع و گسترده‌ای دارد. بر اساس ساختار طبیعی استان، اکوسیستمهای ویژه‌ای از ترکیب گیاهان در سطوح مختلف پوشش گیاهی در سطوح مختلف توپوگرافی به وجود آمده‌است که اهم آن‌ها به شکل جنگلها و مراتع خودنمایی می‌کنند.

 

بیلبورد آذربایجان غربی.ارومیه-بیلبورد تبلیغاتی آذربایجان غربی.ارومیه-تبلیغات محیطی آذربایجان غربی.ارومیه-استند تبلیغاتی آذربایجان غربی.ارومیه.تبریز-بیلبورد خلاقانه آذربایجان غربی.ارومیه-پل عابر پیاده آذربایجان غربی.ارومیه-لایت باکس آذربایجان غربی.ارومیه-تابلو تبلیغاتی آذربایجان غربی.ارومیه-اجاره بیلبورد آذربایجان غربی.ارومیه-تبلیغات بیلبورد آذربایجان غربی.ارومیه-عکس بیلبورد آذربایجان غربی.ارومیه-استرابورد-تلویزیون شهری آذربایجان غربی.ارومیه-تبلیغات آذربایجان غربی.ارومیه-فرودگاه آذربایجان غربی.ارومیه

 
تماس با 118 بیلبورد

بیلبورد
وبسایت اصلی شرکت: SONIZ.CO
بیلبورد
دفتر مرکزی: 021-22050118
بیلبورد
دفتر پشتیبانی: 021-56 21 56 21
بیلبورد
مسئول رزرو : 09190 110109
بیلبورد
ایمیل: info[at]118billboard.ir
بیلبورد
دفتر مرکزی: تهران . پاسداران . نگارستان 4 . پلاک 28 . واحد 9